Beskrivelse
BRENDERUP påhængsvogn, med træfinerbund, metal sider, påløbsbremser og støttehjul
Stelnummer: UH2000AG72N696712
Størrelse: længde – 210 cm, bredde – 134 cm, højde – 40 cm.
Lad størrelse: længde indvendig – 205 cm, bredde indvendig – 129 cm.
Årgang: 2002.
Vægt, ca.: 225 kg.
Last, ca.: 525 kg.
Vurderet resterende dækmønster: 4 mm.
Dækstørrelse: 185 / 80 x 13.
Trailer er med påløbsbremser og støttehjul.
Trailer er med træfinerbund.
Der er metal sider, som kan lægges ned.
Standard kugletræk, med 7-polet stik.
Fremstår med brugsmærker.
Lys er ikke kontrolleret.
Trailer har været kørt rundt med, på lokation.
Støttehjulsbeslag skævt.
Der er bule i forsmæk.
Se foto og specifikationer for yderlig info.
Traileren har ikke gennemgået fuld funktionskontrol.
Traileren har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
Traileren kan ikke besigtiges.
Køber skal selv sørge for læsning og afhentning af traileren.
Traileren SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionens slutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af traileren på vegne af sælger.
B2B nummer | 52301 JJ6688 |
Reg. Nr.: |
JJ6688
Chassisnummer: |
UH2000AG72N696712
Mærke: |
BRENDERUP
Model: |
Type: |
UOPLYST
Første registreringsdato: |
2002-08-28
Sidste synsdato: |
2002-08-28
Tilkommer der moms?: |
Ja
Totalvægt (Kg): |
750
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.