Beskrivelse
BRENDERUP påhængsvogn, med aluminium dørk, metal sider, påløbsbremser og støttehjul
Stelnummer: UH2000A692N696713
Størrelse: længde – 210 cm, bredde – 134 cm, sidefjælde højde – 40 cm.
Ladstørrelse: længde indvendig – 205 cm, bredde indvendig – 129 cm, højde – 55 cm.
Årgang: 2002.
Vægt, ca.: 225 kg.
Last, ca.: 300 kg.
Vurderet resterende dækmønster: 4 mm.
Dækstørrelse: 185 / 80 x 13.
Trailer er med påløbsbremser og støttehjul.
Trailer er med aluminiumsdørk.
Der er metal sider, bagsmæk kan lægges ned.
Standard kugletræk, med 7-polet stik.
Fremstår med brugsmærker.
Lys er ikke kontrolleret.
Trailer var kørt med på lokation.
Der er snøre kroge i ladbund.
Støttehjulsbeslag skævt.
Bukket beslag.
Se foto og specifikationer for yderlig info.
Traileren har ikke gennemgået fuld funktionskontrol.
Traileren har naturligt slitage som må forventes i forhold til alder.
Traileren kan ikke besigtiges.
Køber skal selv sørge for læsning og afhentning af traileren.
Traileren SKAL være afhentet senest 30 dage efter auktionens slutning.
B2B Auctions A/S håndterer salget af traileren på vegne af sælger.
B2B nummer | 52302 JJ6665 |
Reg. Nr.: |
JJ6665
Chassisnummer: |
UH2000A692N696713
Mærke: |
BRENDERUP
Model: |
Type: |
UOPLYST
Første registreringsdato: |
2002-08-14
Sidste synsdato: |
2002-08-14
Tilkommer der moms?: |
Ja
Totalvægt (Kg): |
525
Generel samlet vurdering: |
C: Køretøjet kan have større fejl og mangler - inspektion og reparation anbefales.